Home | Contact | Lid worden | Sitemap | Inloggen
Onze Club De Auto
Foto: DS Centrale
HomeDe ClubRegio'sA'dam/N-H
Tip de redactie

Regio Amsterdam / Noord-Holland


 

 

AFSCHEID VAN  GERARD KNAVEN

Diep geschokt hebben wij het bericht ontvangen dat ons mede-lid van de evenementencommissie Gerard Knaven op 12 augustus plotseling is overleden. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte met dit abrupte verlies.

Gerard hield zich binnen de regio met name bezig met de ledenadminstratie en informeerde via mail, aan de bij ons bekende leden, altijd vooraf over het eerstvolgende evenement. Ook konden nieuwe leden zich bij Gerard aanmelden voor deze service. Een nieuw e-mail-adres zullen wij spoedig publiceren.

 De evenementencommissie van de regio Amsterdam Noord Holland.

Bert, Jeroen, Marc, Rob D., Rob K.

  

 

ZATERDAG  4  SEPTEMBER              SLEUTELWERKPLAATS  KUDELSTAART.

Zoals gewoonlijk op iedere eerste zaterdag van de maand kan er gesleuteld of gezellig gepraat worden. Van 11.00 uur tot 16.00 uur is een ieder welkom.   Bollen testen kan ook.  

Locatie Kudelstaartseweg 165, 1433 GC Kudelstaart (entrée bij Joop en Ria van Leeuwen Bloemen- en plantendecoratie).

Neem op de A4 de afslag Aalsmeer/Hilversum en volg richting Aalsmeer (N201). Blijf deze N201 volgen tot in Aalsmeer: net na de Shell pomp (na 2,8 km) bij de stoplichten rechts af de Van Cleefkade op. Volg na 450 meter de bocht naar links de Stationsweg op. Na het bruggetje wordt dit de Stommeerweg (links oldtimer loc). Blijf deze weg volgen (pas op: drempels). Bij de stoplichten (wegversmalling) bij de watertoren gaat deze weg over in de Kudelstaartseweg. In de bocht naar links rechtsaf slaan (nog steeds Kudelstaartseweg) richting Westeinder Plassen. Na 400 meter een stoplicht bij de Genieloods. Weg volgen tot aan de linkerzijde nr. 165: Joop en Ria van Leeuwen (meestal vlag in top). Hier het erf oprijden tussen de "kassen" door. Achteraan de (metalen) kas aan uw rechterhand: Eindelijk koffie, thee, een autobrug , bollen vullen en vooral: heel gezellig! En vaak is er wel iemand te vinden die meehelpt met sleutelen. Het is wel handig om zelf gereedschap mee te nemen.

 

VERWACHT:

september       Najaarsevenement -  geen regio-activiteit

oktober           Lezing over lijmen of lassen

november        Korte lascursus

 

Groeten

Rob Klaster - (klaster@zonnet.nl)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

 

Meer informatie
> Onze actuele agenda
> Onze terugblikken